Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Doprava a platba

Osobní odběr (doprava zdarma) - Zboží bude připraveno k odběru v našem obchodě (butík Modeva) na adrese Perlová 1, Praha 1. Platba je v hotovosti při odběru zboží.

Česká pošta - platba převodem (cena 60 Kč s DPH, zdarma při objednávce nad 299 Kč s DPH). Po odeslání a potvrzení přijetí objednávky e-mailem Vám bude v krátké době odeslán další e-mail o stavu objednávky. Po doručení e-mailu o stavu objednávky uhraďte příslušnou částku na náš b.ú 19-1605510227/0100 Komerční banka. Variabilní symbol je číslo objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

Orientační doby doručení peněz na náš účet: Máte-li účet v Komerční bance, peníze dostaneme týž den, převod z jiné banky trvá delší dobu- 2-3 pracovní dny.
Pro urychlení vyřízení objednávky nás prosím informujte včas o převodu peněz na náš účet.


Česká pošta - dobírka
(cena 100 Kč s DPH, zdarma při objednávce nad  899 Kč s DPH) - platba je v hotovosti při převzetí zásilky.

Vaši objednávku expedujeme jako doporučené nebo cenné psaní v den přijetí objednávky, nejpozději následující pracovní den (platí pro objednávky přijaté a potvrzené do 15 hodiny).
 
 
Zboží doručuje Česká pošta obvykle již druhý pracovní den!

Česká pošta se pokusí zboží doručit a v případě vaší nepřítomnosti zanechá výzvu k vyzvednutí zásilky na vaší poště. Tato zásilka bude na poště uložena 7 dní. Po této době bude poštou vrácena zpět na naši adresu. V případě opětovného zaslání budeme účtovat dvojnásobné poštovné.

 

KATEGORIE
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Delta Pont s.r.o, K rovinám,1/551, 158 00 Praha, obchod@silverbox.cz

JavaScript musí být povolen